ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Schwarzkopf Essence Ultime – diamentowy blask koloru

Kolor włosów, który odbija światło tak pięknie, jak diament? Wszystko jest możliwe, jeśli naszym sprzymierzeńcem jest produkt o działaniu rozświetlającym. Tak działa Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color Illuminating Oil. Czy faktycznie nadaje włosom diamentowy blask i jakie jest jego działanie?

Schwarzkopf to jedna z lepiej znanych wśród kobiet marek kosmetyków do pielęgnacji włosów. Skoro reklamują je światowej sławy gwiazdy, są to produkty naprawdę dobrej jakości. Przynajmniej takie odnosimy wrażenie. Jak olejek do włosów Essence Ultime Diamond Color działa naprawdę?

Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color Illuminating Oil

SKŁAD tego kosmetyku jest jednym z lepszych. Można było się spodziewać gorszej formuły po produkcie o takim działaniu i tak niskiej cenie. Przeważnie oleje roślinne zamienia się w podobnych formułach na silne, chemiczne zamienniki. Na początku dwa lekkie silikony, a tuż za nimi dwa naturalne oleje roślinne o świetnych właściwościach:

– olej z nasion słonecznika,
– olej z pestek moreli.

Warto podkreślić, że olejek rozświetlający Essence Ultime Diamond Color zawiera filtr UV o bardzo dobrych właściwościach ochronnych przed szkodliwym promieniowaniem.

DZIAŁANIE to kolejna kwestia, którą warto poruszyć przy opisie tego produktu. Czy da się uzyskać diamentowy blask koloru przy pomocy jednego, niewielkiego olejku? Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color ma wydobywać ukryty blask farbowanych włosów, które mogą z czasem matowieć i tracić naturalny połysk. Dodatek naturalnych olejów roślinnych sprawia, że Diamond Color Illuminating Oil jednocześnie wzmacnia, odżywia, nawilża i wygładza pasma. Jeśli włosom potrzeba wizualnej poprawy wyglądu, ten olejek sprawdzi się idealnie.

UŻYCIE Schwarzkopf Essence Ultime Diamond Color nie powinno stanowić problemu. Zacznijmy od tego, że standardowa pojemność tego olejku to 75 ml, czyli niewiele. Mimo takiej małej objętości olejek jest wydajny. Essence Ultime w tej wersji to produkt, który bardzo łatwo się aplikuje, dobrze rozprowadza po włosach i szybko wchłania. Niezawodna pompka dozuje na włosy idealną ilość produktu, a sama buteleczka jest niewielka i bardzo poręczna. To wszystko sprawia, że z olejku dobrze się korzysta, co jednak nie u każdego przekłada się na dobre efekty.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑