ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Rzęsy na magnes. W poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań

Regularne przedłużanie rzęs jest dla nich szkodliwe. Olejowanie nie przynosi oczekiwanych efektów. A sztuczne rzęsy trudno przykleić, kiedy nie ma się wprawy. Czy są jakieś alternatywy? Tak – jedna z ciekawszych to magnetyczne sztuczne rzęsy.

Piękne rzęsy są marzeniem wielu kobiet, jednak często naturalne włoski są krótkie, cienkie i niewyraźne. Na co dzień można zastosować maskarę, ale co zrobić, kiedy szykuje się większe wyjście. Producenci akcesoriów kosmetycznych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiet i przedstawiają alternatywę dla drogiego i szkodliwego przedłużania lub nieskutecznych metod domowych: rzęsy z magnesem.

Rzęsy na magnes to innowacja kosmetyczna, która ma zrewolucjonizować rynek. Z wyglądu na różnią się od sztucznych rzęs na pasku, jednak do ich mocowania używa się magnesów zamontowanych na paskach.

Jak to działa? Na jedno oko nakłada się parę sztucznych rzęs. Jeden pasek idzie pod naturalne rzęsy, a drugi nad. Magnesem spina się rzęsy ze sobą; w ten sposób trzymają się one na naszych naturalnych włosach. Przed założenie takich rzęs można wytuszować swoje naturalne, aby sztuczne nie ześlizgnęły się z nich w trakcie noszenia. Oczywiście rozwiązanie nadaje się tylko na górne rzęsy. Czy jest wygodne? Zdania są podzielone, bo wszystko zależy od oczekiwań. Rzęsy z magnesem na pewno będą bardziej wyczuwalne na oku niż te klejone, ponieważ na jedno oko nakładamy aż dwa paski. Można się jednak do tego przyzwyczaić, a efekt jest w miarę naturalny. Lepiej sprawdzają się co prawda rzęsy z kilkoma magnesami, bo jeden może nie zapewniać wystarczającej przyczepności w kącikach. Trzeba jednak przyznać, że sam pomysł mocowania rzęs na magnes to strzał w 10, ponieważ nie zabiera tak wiele czasu, jak doklejanie rzęs. Po kilku próbach z łatwością montuje się rzęsy z magnesem. Produkt jest wielorazowego użytku, jednak nie brakuje mu wielu wad, które warto wyszczególnić.

Czemu rzęsy na magnes to n i e j e s t dobre rozwiązanie?

1. Mocowanie na magnes jest zdecydowanie mniej pewne niż klej.
2. Przytrzaskiwanie naturalnych rzęs magnesami może je uszkadzać.
3. Nasze rzęsy mogą się uszkadzać także przy zdejmowaniu magnetycznych rzęs.
4. Rozwiązanie jest kosztowne, bo cena za parę takich rzęs jest wysoka.

Aby móc stosować rzęsy na magnes, musimy mieć zdrowe i mocne rzęsy. Sztuczne paski muszą mieć się czego trzymać. Rzęsy możemy wzmocnić produktem takim jak skuteczne serum wzmacniające i stymulujące wzrost. Może się jednak okazać, że dobra odżywka do rzęs podkreśli nasze naturalne rzęsy tak dobrze, że kępki na magnesach nie będą już potrzebne.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑