ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Po piękno z kartą Good For U

Kto nie lubi zniżek, rabatów, niższych cen i wszelkich promocji, z których można korzystać do woli? Chyba każdy z nas chciałby, robiąc codzienne zakupy albo korzystając z różnorodnych usług, płacić mniej. Dlatego cenimy sobie wszelkie zniżkowe karty i bony, realne i wirtualne, które pozwalają na spore oszczędności. Pomysł na kartę Good For U jest odpowiedzią na te oczekiwania.

Zniżki nie tylko dla wybranych

Good For U to jednak wyjątkowe zniżki, bo obejmujące wizyty w salonach piękności. W naszym kraju takie usługi jak masaż, zabiegi upiększające, pielęgnujące, relaksujące nie należą do tanich, a jednocześnie świadczą je salony na terenie całej Polski. Dlaczego więc nie skorzystać z promocyjnych cen? Karta rabatowa pozwala na korzystanie ze zniżek dowolną ilość razy, na swobodne dobieranie salonu piękności czy SPA, z którego chcemy skorzystać, a jej cena bardzo szybko się zwraca. Nie jest to karta zarezerwowana tylko dla pewnej grupy użytkowników – może ją nabyć każdy, kto lubi dbać o siebie, swój wygląd i samopoczucie, czyli regularnie lub od czasu do czasu korzystająca z usług salonów urody. Dzięki niej można zyskać rabat nawet do 50% przy takich zabiegach jak depilacja, manicure, pedicure, oczyszczanie i odmładzanie twarzy, masaż ciała i innych. Co więcej – to nie jest jednorazowa akcja. Z karty można skorzystać niezliczoną ilość razy, bez obaw, że przekroczymy termin i ostatecznie nie skorzystamy ze zniżki, albo że przy kolejnym zabiegu będziemy musieli zapłacić już pełną cenę.

Więcej szczegółów?

Aby korzystać ze zniżek i cieszyć się dobrym samopoczuciem, wystarczy kartę wykupić. Można skorzystać zarówno z wersji wirtualnej, jak i z tradycyjnej, plastikowej karty, którą nosi się w portfelu jak każdą inną. Wszelkie informacje i instrukcje znajdziemy na stronie https://goo.gl/QlhyRc, na której możemy też sprawdzić, ile gabinetów kosmetycznych w naszym mieście honoruje zniżki. Na razie karta działa na terenie Warszawy i okolic, a jednorazowe jej wykupienie pozwala na korzystanie z rabatów przez kolejne 12 miesięcy.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑