ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Olejek stymulujący wzrost włosów Khadi – o produkcie

Uwielbiane przez kobiety indyjskie olejki do włosów są coraz popularniejsze. Dlaczego? Zawierają naturalne składniki. Opierają swoje działanie na tradycyjnych recepturach. Działają na włosy od cebulki po same końce. Zupełnie jak Khadi Vitalising Hair Oil.

Ten naturalny i całkowicie ekologiczny olejek do włosów nie tylko pielęgnuje, ale przede wszystkim wzmacnia, zapobiega wypadaniu i przyspiesza wzrost. Najczęściej sięgają po niego kobiety, które chcą wypróbować działanie indyjskich receptur. Podobno są one najlepsze w codziennej pielęgnacji włosów nastawionej na długotrwałe efekty.

Jakie są właściwości Khadi Vitalising Hair Oil?

– Wzmacnia włosy od cebulek po końce.
– Hamuje nadmierne wypadanie włosów.
– Pobudza cebulki i przyspiesza wzrost włosów.
– Ogranicza przedwczesne siwienie.

Najlepszy olejek przyspieszający wzrost włosów to taki, który bogaty jest w substancje wzmacniające cebulki i umożliwiające im efektywniejszą pracę. Zazwyczaj są to oleje roślinne i ekstrakty ziołowe, działające o niebo lepiej w połączeniu z delikatnym masażem skóry głowy. Olejek do włosów Khadi pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli odrobinę relaksu z faktycznym działaniem pielęgnacyjnym.

Poprawia wygląd włosów, ponieważ zawiera:

olej sezamowy – odżywia cebulki włosów,
olej kokosowy – zapobiega utracie nawilżenia,
olej rycynowy – przyspiesza wzrost włosów,
olej amla – nadaje blask i przyspiesza wzrost,
olej bala – wzmacnia włosy,
olej bhringraj – zapobiega wypadaniu włosów,
olej brahmi – uelastycznia i dodaje sprężystości,
olej marchewkowy – dodaje witalności,
olej rozmarynowy – działa przeciwłupieżowo.

Jak używać Khadi Vitalising Hair Oil? To olejek do włosów, który najlepiej sprawdza się nałożony na skórę głowy oraz włosy minimum 2 godziny przed myciem. Chociaż można pozostawić go na całą noc i umyć włosy dopiero rano. Chwila masażu to sposób na wzmocnienie efektu, który najbardziej uwidacznia się po około 2-3 tygodniach.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑