ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Nabłyszczacz do paznokci

Suche, matowe i z delikatnym szarym odcieniem – to opis, który zdecydowanie charakteryzuje źle wyglądające paznokcie. Oczywiście to nie jedyne problemy dotyczące naszych pazurków i skórek, ale prawda jest taka, że ta trójka sprawia, że dotyczy nas problem rozdwajania się, łamania i kruszenia. Jak temu zapobiegać?

Nabłyszczacze do paznokci

nablyszczacze-do-paznokci Stosowane są przede wszystkim na naturalną płytkę paznokcia – jak sama nazwa produktu mówi, są one nastawione szczególnie na poprawę wyglądu matowych i nienawilżonych paznokci. Większość tych odżywek sprawia, że lakier dłużej się utrzymuje, dzięki czemu rzadziej używamy zmywaczy do paznokci. Jest to wbrew pozorom bardzo istotne, ponieważ usuwanie lakierów z płytki wysusza i wpływa na ogólną kondycję i wygląd naszych dłoni (warto wybierać te produkty, które w swoim składzie nie mają acetonu, ponieważ to właśnie on najbardziej niszczy paznokcie). Najważniejszą zaletą jest jednak to, że po nałożeniu nabłyszczacza zachowany jest głęboki połysk, a te kosmetyki, które w składzie mają filtr UV dodatkowo zapobiegają rozjaśnieniu lub (co jeszcze ważniejsze) żółknięciu. Oczywiście połączenie z lakierem jest popularne i ma jeszcze więcej zalet, ale te osoby, które stawiają na naturalność również zyskają: płytka będzie wyglądała bardzo naturalnie, jednak zyska zdecydowanie bardziej błyszczący połysk.

Jak używać nabłyszczacza?

Wszystko zależy od tego, jaki stan mają obecnie nasze paznokcie i jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli zdecydowałyśmy się na nałożenie warstwy na już gotowy manicure i pedicure to warto pozostać przy tylko jednej warstwie (płytka musi być sucha, a lakier nie może nie być do końca wysuszony), za to zabieg ten powtarzać można dwa razy w tygodniu. Ważne jest, aby nie przesadzać z częstotliwością nakładania odżywki, gdyż może to przynieść odwrotne skutki, w końcu co za dużo, to niezdrowo. Ogromnym plusem takiego stosowania jest fakt, że lakier odzyskuje wygląd taki, jaki miał od razu po jego nałożeniu.

Częstotliwość malowania tego typu odżywką paznokci, które nie były wcześniej pomalowane warstwą kolorowego lakieru jest taka sama, choć w tym przypadku można ją zwiększyć o jedną warstwę więcej w tygodniu (czyli trzy). Konieczne jest, aby dłonie były suche i nie pokryte warstwą żadnego kremu ani oliwki. W tym przypadku paznokcie wyglądają na znacznie bardziej zadbane i perfekcyjnie nawilżone.

To, jak będziemy wykorzystywać nabłyszczacz zależy od nas samych, jednak jeden punkt jest wspólny – każda z nas osiągnie lepszy połysk i bardziej elegancki wygląd paznokci.

Więcej informacji o nabłyszczaczach do paznokci znajdziecie tutaj: http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/top-coat-mega-shine-255.html
Dodaj komentarz

Back to Top ↑