ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Jak dbać o rzęsy? Właściwości odżywki do rzęs Hairplus

Piękne rzęsy to wynik przemyślanej pielęgnacji. Codziennie możemy wspierać ich wzrost i wzmacniać za pomocą oleju rycynowego, ale dużo skuteczniejsze są odżywki do rzęs. Jedna z propozycji to Hairplus. Jak działa serum wzmacniające od Tolure Cosmetics?

Dla prawidłowego wzrostu i wzmocnienia rzęsom niezbędne są określone składniki odżywcze. Żeby wiedzieć, jak prawidłowo dbać o rzęsy, musimy wiedzieć, jak są zbudowane i czego potrzebują. Przypomnijmy sobie podstawowe informacje.

1. Rzęsy to mniejsze wersje naszych włosów np. na głowie. Są najcieńszymi i najbardziej delikatnymi włosami na naszym ciele, dlatego wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Różnią się długością, sztywnością i cyklem życia, który jest krótszy. Poza tym nie ma znaczących różnic, dlatego również w przypadku rzęs ważna jest pielęgnacja od cebulek po końcówki.

2. Rzęsy potrzebują wsparcia, ponieważ codziennie narażone są na działanie szkodliwych czynników (np. wodoodpornych kosmetyków) lub uszkodzenia mechaniczne (np. w trakcie demakijażu). Niezbędne w pielęgnacji są zatem witaminy (A, E oraz niektóre B) oraz składniki mineralne (cynk, fosfor, magnez). To ich warto szukać w odżywkach do rzęs.

Jednym z polecanym produktów jest odżywka do rzęs Hairplus. Czy zawiera niezbędne dla rzęs składniki? Jak działa? Czy warto ją stosować?

Odżywka do rzęs Hairplus to serum, które przeznaczono do codziennego stosowania. Wspomaga pielęgnację i w widoczny sposób poprawia ogólną kondycję rzęs. Jak działa? Dostarcza do cebulek tych delikatnych włosków niezbędne składniki odżywcze i poprawia nawilżenie. Rzęsy mają wzmacniać się i delikatnie przyciemniać w ciągu 4-8 tygodni, ale działanie produktu uzależnione jest od indywidualnej podatności na składniki odżywcze. Wpływ na działanie serum Hairplus ma również sposób aplikacji – im dokładniej ją przeprowadzamy, tym lepsze efekty. Ważny jest demakijaż przed nałożeniem odżywki oraz jej systematyczne stosowanie. Produkt odpowiedni jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (choć panowie sięgają po takie wsparcie zdecydowanie rzadziej). Odżywkę do rzęs Hairplus można stosować również na brwi.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑