ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Jak korzystać z wibratora?

Wibrator jest nie od dziś jednym z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Co ciekawe, mogą używać ich nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Dobrze dobrany wibrator jest w stanie urozmaicić życie seksualne i przyprawić partnerów o nowe, niezapomniane doznania. Na rynku możemy znaleźć dziś całe mnóstwo form i zastosowań wibratorów, dlatego podpowiadamy, w jaki sposób korzystać z tego typu produktu, aby cieszyć się jak najbardziej intensywną rozkoszą.

Najbardziej popularne rodzaje wibratorów

Tradycyjne urządzenia wibrujące służą oczywiście do stymulacji pochwowej kobiety. Zauważmy jednak, że wszystkie wibratory charakteryzują się zróżnicowaną mocą oraz typem impulsów. Wyróżniamy więc takie, które oddziałują na pochwę jednostajnymi wibracjami, ale też najbardziej wymyślnymi, zmieniającymi stopień i tempo stymulacji. Jak przekonują eksperci z Sex Shopu Afrodyta: ,,Co ciekawe, wibratory różnią się także swym wyglądem i rozmiarami. Wiele z nich to eleganckie i minimalistyczne urządzenia, jednak popularne są też produkty przypominające prawdziwego członka. Dla najbardziej otwartych na nowe doznania pań świetnym pomysłem będzie  wibrator o dużych rozmiarach’’. Zainteresowaniem wśród kobiet cieszą się także wibratory łechtaczkowe. Wiele modeli może stymulować jednocześnie pochwę i  łechtaczkę dzięki obecności mniejszej wypustki na powierzchni wibratora. Ciekawym produktem są bez wątpienia wibratory analne.  Są to urządzenia najbardziej dostosowane dla par, ponieważ może korzystać z nich zarówno kobieta, jak i mężczyzna – do masażu prostaty.

O czym pamiętać podczas korzystania z wibratora?

Jak już wspominaliśmy, wibratory mają wiele różnych zastosowań w zależności od konkretnego modelu. Ważne jest, aby zawsze używać ich w celu podanym w instrukcji przez producenta. Dzięki temu możemy mieć pewność, że stymulacja będzie jak najlepiej dopasowana do danej części naszego ciała. Każdy wibrator odpowiada budowie anatomicznej stref intymnych kobiety i mężczyzny. Pamiętajmy też o tym, że w życiu erotycznym ogromną rolę odgrywa samopoczucie i psychika. Odpowiednio dobrany wibrator w połączeniu z wysokim poziomem libido jest w stanie uczynić romantyczne chwile niezapomnianymi. Niezwykle ważne jest też to, aby podczas używania takiego produktu nawilżać pochwę dobrym lubrykantem. Dzięki temu unikniemy ewentualnych podrażnień, ale przede wszystkim zwiększymy poziom doznań. Każdy użytkownik wibratora powinien pamiętać też o tym, aby po każdym jego użyciu dokładnie umyć go delikatnym, antybakteryjnym mydłem. Pamiętajmy też o przechowywaniu urządzenia w specjalnym etui.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑