ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Ślubne zdjęcie – pamiątka na całe życie

Przygotowania do ślubu trwają zazwyczaj kilka miesięcy i są przepełnione stresem oraz koniecznością podjęcia olbrzymiej ilości decyzji. Wybór kościoła, sali bankietowej, sukienki, menu na wesele, zespołu muzycznego… a po samym ślubie i weselu pozostają wspomnienia oraz… zdjęcia. I to dzięki zdjęciom można przez kolejne długie, wspólne lata powracać do tego wyjątkowego, radosnego dnia. I dla każdej pary nieszczęściem jest wynajęcie fotografa, który się nie sprawdził…

Nie szukaj po omacku

Wybierając ślubnego fotografa można zdać się na umiejętności wujka czy sąsiada, można zaufać ślepemu losowi i zadzwonić do pierwszego wymienionego w książce telefonicznej, można zatrudnić tego samego, co nasi przyjaciele. Można także dokładnie zapoznać się z ofertami doświadczonych fotografów ze swojego miasta i okolic, poczytać o stylu ich pracy w komentarzach i przejrzeć ich portfolio. zdjecia-slubne Bez wychodzenia z domu, bez odwiedzania różnych studiów fotograficznych, bez śledzenia byłych klientów w celu poznania ich subiektywnej opinii. Ofertę różnych fotografów z całej Polski przedstawia strona http://www.fotograf-wesele.pl/.

To w niezwykle ciekawy sposób zebrane propozycje profesjonalnych fotografów ślubnych, dotyczące sesji w kościele czy w urzędzie, plenerowych oraz reportaży ze ślubnych przygotowań wraz z cenami i opiniami klientów. Znaleźć można tutaj nie tylko namiary na poszczególnych autorów zdjęć, ale także ceny ich usług, które można porównać z konkurencyjnymi ofertami. Obejrzeć można zdjęcia z wykonanych już sesji, a nawet sprawdzić informacje dotyczące uprawnień, doświadczeń zawodowych i używanego sprzętu.

Przejrzysta oferta, tysiące portfolio

Trzeba przyznać, że portal jest ciekawy nawet dla osób, które o ślubie wcale nie myślą, ponieważ zrzesza fotografów, którzy mają bardzo dobre opinie i ciekawe portfolio. Zdjęcia ślubne można więc oglądać godzinami i zachwycać się pomysłami na ich wykonanie, rozwiązaniami technicznymi oraz sposobem ujęcia par młodych.

slub Oceniając portal pod kątem praktycznym trzeba przyznać, że znalezienie fotografa jest niezwykle proste dzięki bardzo jasnej obsłudze. Wyszukiwarka na stronie głównej http://www.fotograf-wesele.pl/, w którą wystarczy wpisać miasto oraz datę ślubu, wyświetli kilkanaście, w dużych miastach nawet kilkadziesiąt profili sprawdzonych fotografów. Ich profile zaś to zarówno portfolio, jak i informacje dotyczące ceny za sesję podstawową i dodatkowe usługi, opis aparatów i obiektywów oraz opinie klientów.

Portal działa już 7 lat, więc w jego zasobach znajduje się 2700 fotografów z każdego zakątka Polski, a zdjęć zamieszczono na nim już ponad 300 000. Jednak portal to nie tylko zbiór kontaktów i zdjęcia, to także praktyczne porady specjalistów dotyczących fotografii ślubnej oraz możliwość przejścia do serwisów z kamerzystami ślubnymi, autami do ślubu czy muzykami, które działają w podobny sposób.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑