ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Praktyczne fryzury na bal andrzejkowy

Andrzejki to noc z 29 na 30 listopada. Kiedyś czas wróżb, dzisiaj raczej okazja do zabawy w gronie przyjaciół, na prywatkach albo dancingach. Dla tych, którzy lubią bale świetna okazja do potańczenia, poznania nowych przyjaciół. Aby świetnie wyglądać warto już wcześniej pomyśleć o fryzurze: efektownej, ale i wygodnej, takiej, która bez poprawek przetrwa do białego rana.

Upnij je ciasno

kok Te panie, które mogą pochwalić się pięknymi długimi włosami w tym roku mogą pokusić się o kok, który upięty jest nisko z tyłu głowy. To świetny pomysł, gdy imprezę będziemy spędzać w eleganckim lokalu, a nasze włosy są naturalnie kręcone. Fryzura będzie bardzo kobieca i romantyczna, a drobne i młode panie mogą ją ozdobić spinkami. Kok wymaga nieco wprawy przy upinaniu, ale doświadczona fryzjerka powinna sobie poradzić w kilkanaście minut.

Nieco łatwiejsza będzie fryzura z ciasno zaplecionym warkoczem. Warkocz trzeba zaplatać bardzo wysoko z jednej strony, tak by oplatał głowę, a jego koniec opadał z drugiej strony na ramię. Całość trzeba zakończyć gumką, która ma kolor włosów, tak by była niewidoczna. W ciasno zaplecionym warkoczu można tańczyć całą noc, bez lęku o wygląd naszej fryzury. Warkocz, jak i kok znakomicie sprawdzi się w stylizacji na elegancki bal.

Gdy wybieramy się do klubu na mniej oficjalną zabawę możemy włosy zawiązać w supełki. Włosy należy zaczesać w wysoki kucyk i pojedyncze kosmyki zawiązać za pomocą gumek recepturek, a następnie poskręcać je w koczki i upiąć wsuwkami. Supełki dodatkowo wzmocnione żelem będą trwałe i efektowne.

Zalotne loki

Seria Fryzury A co z osobami, które mają krótkie włosy? Mogą postawić na fryzury z lat 30-tych. We włosach trzeba zrobić przedziałek po środku głowy, nałożyć na głowę piankę modelującą, nawijać kosmyki na lokówkę i podkręcać do wewnątrz. Na koniec wystarczy rozczesać loki i całość nabierze zalotnego charakteru.

A dziewczyny energetyczne, pewne siebie, mogą postawić na nieład na głowie. Wystarczy ugnieść włosy, na które została nałożona pianki i spryskać je utrwalającym lakierem. Najważniejsze, by fryzura była wygodna i żeby nasze myśli były skierowane tylko na dobrą zabawę, a nie na poprawianie wyglądu.
Comments are closed.

Back to Top ↑