ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Masz kurze łapki? Poznaj najlepszy zabieg na zmarszczki!

Patrzysz na swoją twarz i widzisz efekty starzenia? Pierwsze zmarszczki? Kurze łapki? Nie chcesz tego oglądać? Mamy na to prosty sposób – najlepszy zabieg na zmarszczki jono i sonoforezą i onzyme! Nie wierzysz, że może to zlikwidować Twoje zmarszczki? Przekonaj się na własnej skórze, że jest to możliwe!

Czym są kurze łapki?

Najprościej mówiąc są to zmarszczki mimiczne, które powstają w obrębie oczu. Mówi się, że to efekt… częstego śmiania się! Jednak ta pamiątka po miłych chwilach niekoniecznie musi się znajdować na naszej twarzy. Niestety – nie da się przed nimi w pełni uchronić, ale można opóźnić ich wystąpienie i spowodować, że będą mniej widoczne. Wystarczą:

  • odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy,
  • krem pod oczy;
  • dobre maseczki nawilżające oraz przeciwzmarszczkowe.

Krem na zmarszczki pod oczy powinien być wybrany przez kosmetologa lub kosmetyczkę. Oczywiście musi być dopasowany do Twojego rodzaju skóry. Możesz również wypróbować domowe sposoby, by zmniejszyć widoczność cieni pod oczami oraz płytkich zmarszczek, w tym kurzych łapek.

Poznaj sposób na kurze łapki!

Wybór kremu to jedna z najważniejszych kwestii w pielęgnacji cery, usuwania zmarszczek oraz najlepszy sposób, żeby zapobiegać kurzym łapkom. Dobry kosmetyk powinien być dostosowany do Ciebie czyli do Twojego wieku i rodzaju skóry. O odpowiednim kremie pod oczy pomyśl już po 25. roku życia. Właśnie wtedy cera zaczyna się starzeć i wymaga pielęgnacji. Pamiętaj, że w tym okresie krem na zmarszczki nie powinien być jeszcze zbyt silny. O mocniejszych kosmetykach przeciwzmarszczkowych powinnaś pomyśleć około 30. roku życia. Odpowiednio dobrany krem pod oczy w tym wieku pomoże Ci odbudowywać komórki skóry i będzie spowalniał proces pojawiania się kurzych łapek. Krem pod oczy po trzydziestce powinnaś zmienić, gdy skończysz 40 lat. Wtedy wybierz taki, który będzie ujędrniał i napinał skórę, a tym samym zapobiegał powstawaniu zmarszczek wokół oczu. Nie zapominaj o zapobieganiu kurzym łapkom nawet gdy skończysz 50 lat. Jest wiele kremów pod oczy odpowiednich dla tego wieku. Ich głównym celem jest spowalnianie działania wolnych rodników oraz wygładzanie skóry. Jak już zostało wspomniane – możesz też stosować domowe sposoby na kurze łapki. Do najczęstszych należą:

  • okłady na powieki z zimnych łyżeczek;
  • okłady z zielonej herbaty i rumianku;
  • maseczka z serka homogenizowanego;
  • maseczka z oliwy;
  • maseczka ziemniaczana;
  • maseczka z drożdży i mleka;
  • maseczka z surowego jabłka.

Oczywiście istotna jest regularność stosowania kosmetyków i wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. W trudnych wypadkach możesz zdecydować się na zabieg usuwania zmarszczek. Na temat usuwania zmarszczek oraz pielęgnacji ciała możesz dowiedzieć się ze strony: http://www.esteticmed.pl/

Kurze łapki – likwidacja zmarszczek

Jest wiele zabiegów, które stosuje się, by wygładzić skórę. Jednak który wybrać, by usunąć kurze łapki? Do jednych z najlepszych zabiegów na tego typu zmarszczki należy zabieg jonoforezą i sonoforezą z użyciem aparatu DF I-Onzyme. Sonoforeza niskiej częstotliwości w wysokości 22kH oraz jonoforeza pulsacyjna stosowane jednocześnie zwiększają penetrację witamin i czynników wzrostu składników odżywczych. Celem tych zabiegów jest likwidacja zmarszczek, kurzych łapek i redukcja zwiotczeń. Jest to też świetny sposób na pozbycie się zmian pigmentacyjnych, blizn i innych ubytków skóry. Stosuje się je  w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki skóry. Co ważne – zabieg jonoforezą i sonoforezą można wykonywać wielokrotnie, nawet raz na tydzień! Terapia, która składa się z 10 zabiegów, powtarzanych z częstotliwością raz na tydzień pozwala na utrzymanie skóry w jak najlepszej kondycji. Regularne poddawanie się zabiegom jonoforezy i sonoforezy wpływa pozytywnie na stałą produkcję kolagenu i elastyny. Umożliwia to opóźnienie procesów starzenia. Ten zabieg na usuwanie zmarszczek, w tym kurzych łapek, możesz wykonać w renomowanej Klinice Medycyny Estetycznej EsteticMed w Bydgoszczy. Pracują tam najlepsi specjaliści, którzy wykorzystują najnowsze zdobycze technologii w pielęgnacji ciała. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny. Więcej o zabiegu jonoforezą i sonoforezą z użyciem I-Onzyme możesz przeczytać na stronie: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/jonoforezasonoforeza-i-onzyme   Już dziś zadbaj o skórę Twojej twarzy i walcz z kurzymi łapkami!
Dodaj komentarz

Back to Top ↑