ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Kredka, cienie, pomada – czym najlepiej podkreślić brwi?

Na piękny wygląd ma wpływ wiele czynników – dlatego tak duże znaczenie mają wszystkie kosmetyki, które służą do podkreślenia brwi i wyeksponowania oczu. Ile kobiet, tyle gustów, dlatego każda z nas ma inne spojrzenie na to, jak wyglądają brwi idealnie podkreślone. Jedne wolą kredkę, inne skupiają się na pomadach. Jeszcze inne preferują cienie. A Ty, co wybierasz? Oto najlepsze sposoby na podkreślenie brwi.

Kredki i pisaki

Przegląd akcesoriów do podkreślania brwi rozpocznijmy od kredek. Są one dość trwałe i raczej precyzyjne. ‘Raczej’ i ‘dość’, gdyż wszystko zależy od jakości produktów. Dają naturalny i subtelny efekt, jednak zdecydowanie nie nadają się na precyzyjne nadanie imitacji włoskom. Co prawda za pomocą pisaków jesteśmy w stanie w miarę dokładnie odwzorować strukturę i kształt włosa, jednak wciąż nie będzie to rozwiązanie idealne. Kredki są dość uniwersalne, nie rzucają się bardzo w oczy, a do tego występują w przeróżnych kolorach. Pisaki występują rzadziej, a do tego przy kontakcie z wodą mogą spłynąć.

Cienie do brwi

Drugim produktem, który testujemy są cienie do brwi. Zwykle dają nam naturalny i delikatny efekt, który zachwyca wiele osób. Dlatego cienie wybierane są chyba najczęściej z tych kosmetyków. Nie osadzają się na włosach, jednak nie są zbyt trwałe i również mogą spłynąć choćby pod wpływem deszczu. Problemem jest także precyzja, której potrzebujemy, a która wymaga co nieco treningu. Użycie cieni wymaga umiejętności oraz wprawy, ale dla chcącego…

Pomady do brwi

Często wodoodporne, są więc najbardziej trwałe z nich wszystkich. Są bardzo uniwersalne i dają nam duże pole do popisu. Dobre posiłkowanie się pomadami sprawi, że będziemy wyglądały idealnie. Możemy za ich pomocą stworzyć wrażenie różnego nasycenia brwi, wykonać ostrzejsze rysy czy mocniej zdefiniować linie brwi.

Niezależnie od tego czy wybierzesz pomadę, cień czy kredkę, musisz pamiętać, żeby poćwiczyć, aby dojść do wprawy. Po wszelkie cienie do brwi, pomady i inne kosmetyki sięgaj wtedy, gdy chcesz podkreślić swój wygląd.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑