ON

Opublikowane przez Anetka

0

Koszulki patriotyczne – ubrania jak manifest

Ubrania to nie tylko sposób na ochronę ciała przed chłodem. To także sposób na wyrażanie siebie, na pokazywanie światu swoich pasji, a także na pokazanie skąd jesteśmy i co robimy. Jest tak od zawsze – kolory, sposób szycia, krój, a teraz także nadruk są nośnikami idei i sygnałem dla innych – “lubię to”, “jest stąd”, “mam pasje”. Podobne przesłanie niosą za sobą koszulki patriotyczne.

Proste wzory z silnym przekazem

Koszulki patriotyczne mogą jednak mieć zróżnicowaną jakość. Nie każdemu odpowiadają też bardzo ekstrawaganckie czy przesadzone grafiki. Koszulki produkowane przez naszą rodzimą firmę wyróżniają się prostą formą, niosącą wiele treści, przypominają narodowych bohaterów, jak i przybliżają bardzo ważne, historyczne wydarzenia, w których Polacy przelewali krew i walczyli o wolność swoją, ale także innych narodów europejskich. To ubrania, które można nosić na co dzień, do pracy, podczas manifestacji czy zajęć sportowych. Produkowane są z myślą o całych rodzinach, dlatego w sklepie dostępne są ubrania w wersji męskiej, ale także o kobiecych krojach, czy w rozmiarach typowo dziecięcych. Każdy więc może z dumą demonstrować swoje patriotyczne przekonania.

Produkt w 100% polski

Zasadą Red Is Bad jest to, że wszystkie ubrania, nie tylko koszulki, szyte są w Polsce, z bawełny wytwarzanej w polskiej fabryce. Rodzime są także wszelkie dodatkowe akcesoria, takie jak metki, suwaki, sznurki, naszywki, nadruki robione są w lokalnych drukarniach, co sprawia, że z produkcji ubrań patriotycznych żyją też lokalni przedsiębiorcy i ich rodziny.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑