ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Biżuteria dla panny młodej

Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu kobiety. Marzenie o długiej sukni, o welonie i cudownej zabawie do rana to wcale nie rzadkość, a do samego dnia ślubu często przygotowania trwają przez wiele miesięcy. W ferworze przygotowań, wybierania butów, robienia próbnych fryzur, nie można zapomnieć o drobnostce, która sprawi, że cała kreacja zyska blasku, a panna młoda będzie jeszcze piękniejsza.

Delikatna, błyszcząca i bajecznie piękna

Trudno określić jednoznacznie, jaką biżuterię powinna mieć panna młoda, ponieważ jej dobór zależy od rysów twarzy, upięcia włosów czy zdobień na sukni ślubnej, a także kroju gorsetu czy długości rękawów. Zasadą jest jednak “złoty środek”, czyli uważne wyważenie proporcji, potraktowanie biżuterii jako dodatku, a jednocześnie jako elementu, którego nie można w żaden sposób zastąpić. Do sukni wyszywanej perłami czy kryształkami warto dobrać delikatne łańcuszki na szyję i nadgarstek, a do gładkiego gorsetu znakomicie pasować będzie zestaw bardzo efektowny.

Jaki zestaw biżuterii ślubnej wybrać?

Zestawy biżuterii ślubnej nie są z góry narzucone, można je dowolnie łączyć. Jednak są pewną podpowiedzią, która może pomóc w jej wyborze. Naszyjnik z bransoletką, wisiorek i kolczyki to podstawowe komplety biżuterii ślubnej https://zanka.com.pl/sklep/kolekcje/kolekcja-slubna, można jednak wybrać jedynie kolczyki albo tylko bransoletkę. Na ten wyjątkowy dzień warto zdecydować się na modele, które dodają blasku, na przykład kolczyki wiszące z kryształkami Swarovski, niezwykle lekkie, modne, które pozostaną wspaniałą pamiątką przez kolejne lata.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑