ONA

Opublikowane przez Anetka

0

Bezpieczne ciucho-kupowanie

Uwielbiam kupować. Nowa bluzka, spodnie, buty poprawiają mi nastrój. Jednak nie mam tyle pieniędzy, by wydawać je bezmyślnie i tylko pod wpływem emocji. Gdy idę na zakupy to oglądam, przymierzam, pytam sprzedawcę czy nie ma produktu w innym kolorze, rozmiarze, o innym kroju albo po prostu zabieram ze sobą przyjaciółkę, która obiektywnie pomoże mi dokonać wyboru. Kupowanie w Internecie także często wymaga konsultacji.

Shopping w realu czy w sieci?

Zakupy w sieci mają tę zaletę, że przymierza się kupione ubrania w domu, w spokoju, bez sprzedawcy, który za plecami zachwala swoje produkty. Do tego każdy ma 14 dni na podjęcie decyzji, a to, czego się jednak nie chce można odesłać. To zasady panujące w każdym sklepie internetowym, jednak nie w każdym jest tanio, nie w każdym obsługa działa sprawnie, nie w każdym pieniądze za odesłane produkty faktycznie szybko wracają na konto. Porównywanie cen bluzek, spodni czy balerinek także zajmuje sporo czasu, przesyłka albo jest za darmo niezależnie od wartości zamówienia, albo płatna nawet, gdy chcemy wydać naprawdę sporo pieniędzy. Gdybym tak chciała sprawdzać każdy sklep na “własnej skórze”, zapewne straciłabym wiele czasu i energii.

zakupy1

Warto poznać opinie innych

Trzeba przyznać, że do informacji znalezionych w Internecie podchodzę sceptycznie. Zdarzyło mi się, że ktoś polecał jakąś firmę, a ja się zawiodłam. Jednak czasami nie pozostaje nic innego, jak zaufać tysiącom opinii w serwisie, w którym dba się o ich jakość i co najważniejsze – weryfikuje autentyczność wpisów. Dzięki opiniom ze strony http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/answear-com/ udało mi się zrobić korzystne zakupy. Przesyłka została wysłana prawie natychmiast po moim złożeniu zamówienia. Ponieważ nie trafiłam z rozmiarem spodni mogłam je za darmo odesłać i już po kilku dniach otrzymałam zwrot gotówki. Bluzka i sukienka oraz para uroczych botków wyglądają na mnie znakomicie. Opinie okazały się więc niezwykle trafione, a ja robię teraz zakupy bez wychodzenia z domu, bezpiecznie i co ważne – taniej!
Dodaj komentarz

Back to Top ↑