ON

Opublikowane przez Anetka

0

Kosmetyczka zadbanego mężczyzny

Kosmetyki są jednymi z najczęściej znajdowanych prezentów pod choinką. Na pewno wynika to z faktu, że każdy ich potrzebuje, że wybór przeróżnych wariantów jest olbrzymi, że ceny poszczególnych produktów są tak zróżnicowane, że każdy znajdzie jakiś na “swoją kieszeń”. Do tego są ładnie opakowane, pachnące, przyjemne. Dlaczego więc nie podarować kosmetyków swojemu ukochanemu mężczyźnie: partnerowi, tacie, bratu?

Produkty do codziennego użytku

zel-pod-prysznic Wybierając kosmetyki dla mężczyzny możemy zdecydować się na te najbardziej praktyczne, z których korzysta każdy, czyli pod prysznic. Pachnący żel z nawilżającymi skórę składnikami to podstawowe wyposażenie każdej męskiej kosmetyczki i żaden mężczyzna się bez niego nie obejdzie. W takim przypadku trafienie z prezentem będzie bardzo proste, jeśli tylko wybierzemy markę i zapach. Bez przeszkód kupimy też żel w komplecie z dezodorantem lub z szamponem do włosów zapakowany w ładną męską saszetkę, idealną na podróże.

Kolejnym pomysłem mogą być produkty do golenia: żel lub pianka oraz balsam łagodzący podrażnienia i głęboko nawilżający lub odwrotnie – produkty do pielęgnacji brody. Obecnie panuje moda na męski zarost, a w sklepach kosmetycznych znajdziemy szampony i olejki do pielęgnacji brody oraz wąsów, odżywki oraz pomady. Każdy mężczyzna – i ten gładko ogolony, i ten zarośnięty powinien być zadbany, a dobre kosmetyki bardzo motywują do ich regularnego używania.

Pachnący flakonik

kosmetyki-meskie I oczywiście na koniec coś, bez czego żaden elegancki pan, niezależnie od jego wieku się nie obejdzie – woda toaletowa lub męskie perfumy. Tutaj trzeba wyczucia i doświadczenia, bo zapachów jest tyle, ilu jest mężczyzn. Warto wiedzieć, jakie aromaty są bliskie osobie, której chcemy wręczyć perfumy, dobrze jest kupić też takie, z których stale korzysta, zwłaszcza gdy obecnie używana butelka zaczyna być pusta. Do perfum można także dobrać żele pod prysznic, dezodoranty i antyperspiranty i stworzyć jeden duży zestaw kosmetyków pod choinkę.
Comments are closed.

Back to Top ↑