DZIECKO

Opublikowane przez Anetka

0

Squla – komputer w służbie edukacji

To, że dzieci świetnie radzą się z komputerami, to fakt. Nawet 3-letni maluch potrafi sprawnie obsługiwać tablet, komórkę czy laptopa. Ich związek z technologią jest już nie do odwrócenia. Dlatego czas spędzony przed komputerem warto dziecku reglamentować, a jednocześnie skierować jego zainteresowania na takie strony, które przyniosą mu tylko korzyści.

Frajda i nauka w jednym

Nauka przez zabawę to najlepszy sposób na edukację dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Dzieci uczą się na podwórku, gdy zjeżdżają na zjeżdżalni, bujają się na huśtawce, lepią babki z piasku czy grzebiąc patykiem w błocie. Gdy są w domu, można im włączyć komputer. Platforma Squla jest właśnie takim miejscem, które przynosi dzieciom dużą satysfakcję, ale także uspokaja zatroskanych rodziców. Bo maluch operuje myszką i przyswaja jednocześnie tysiące wiadomości, którymi może nie tylko błysnąć w szkole, ale które pomogą mu w przechodzeniu z klasy do klasy z czerwonym paskiem na świadectwie i w pisaniu sprawdzianów. Dodadzą też pewności siebie, bo dziecko, które wie, chętnie zgłasza się do odpowiedzi, a kartkówki czy zadania domowe nie stanowią dla niego żadnego problemu.

Squla umożliwia dzieciom z pierwszej do szóstej klasy szkoły podstawowej oraz maluchom z przedszkola rozwiązywanie quizów, misji, granie w gry, proponuje oglądanie filmów edukacyjnych, naukę języka angielskiego na wysokim poziomie. Dzieci mają też olbrzymią przyjemność z powtarzania materiału, które przerobiły w szkole, właśnie w taki nowatorski sposób. Aby maluch mógł skorzystać z nauki w Squla, wystarczy że rodzic założy mu profil.
Dodaj komentarz

Back to Top ↑